Wszystko to co mam

Bardzo dawno nie pisałam. Zbyt dużo się dzieje. W wakacje jak najwięcej starałam się spędzać czasu z Zajączkami. Młodszy Zajączek miał nogę w gipsie. Mam trochę więcej pracy. A na koniec w wypadku straciliśmy samochód. I właśnie to ostatnie zdarzenie kazało mi się zatrzymać, rozejrzeć wokół siebie i zastanowić. Wiem, że zabrzmi to patetycznie i może nieco infantylnie, ale bardziej doceniłam wszystko to co mam. Mój mąż nie zginął mimo, że wypadek był groźny. Właściwie nic mu się nie stało.

Wiem, że dla każdego jego troski i tragedie są najgorsze i nie powiem, że każdy powinien cieszyć się tym co ma, ale ja postanowiłam tak właśnie zrobić. Mam najwspanialszego męża na świecie, Zajączki, które są mądre i śliczne, jestem w miarę zdrowa, a już na pewno wystarczająco sprawna żeby realizować również swoje pasje (choć ostatnio jedynie wtedy gdy nie koliduje to z czasem przeznaczonym dla rodziny i na pracę zawodową), mamy co jeść i dach nad głową. Nikt nie próbuje nas zabić w ostrzale. Dodatkowo już całkiem na deser fotografia daje mi ten niepowtarzalny dreszczyk emocji. I choć nie będę nigdy mistrzem, cieszę się jak dziecko z każdego ujęcia, które wyszło tak jak planowałam.

Dzięki temu, że schudłam już 14 kilo mogę bez bólu zwiedzać i oglądać takie widoki:

060a1815

I takie:

148a20815

 

312a22815

 

060a24815

Czego mam chcieć więcej? Może któregoś dnia któraś z tych osób lub rzeczy będzie mi zabrana, ale dziś staram się chłonąć to co mam. Cieszę się blogiem, Waszym towarzystwem gdy zechcecie komentować, a nawet gdy milczycie i cieszę się każdą miłą osobą, którą spotykam na swojej drodze życia. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s