Moja Pasja

Jestem przekonana, że każdy słyszał o historii procesu, śmierci i zmartwychwstania Jezusa z Nazaretu. Każdy. I wierzący i niewierzący. I niezależnie czy ktoś wierzy w autentyczność tych wydarzeń czy nie, chyba zgodzi sie ze mną, że historia ta opisuje akt niezwykłej miłości – poświęcenia swojego życia dla odkupienia rodzaju ludzkiego. Dla mnie to najpiękniejsza opowieść na świecie. Jezusowi nic nie zostało zaoszczędzone: ani paniczny strach, ani wątpliwości w swoją misję, ani zdrada przyjaciela, ani upokorzenia, wystawienie na widok publiczny, tortury fizyczne, lżenie,… Nie zrezygnował, bo wiedział, że przez jego czyn ludzie dostąpią odkupienia. Bo kochał ludzkość.

Wobec powyższego bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy zachowują się, w okresie Wielkanocy i w ogóle w życiu, kierując się życzliwością do ludzi. To czas rozważania wzajemnej miłości oraz czas odradzania się przyrody. Czas radosny i twórczy (no może u nas z tym odradzaniem się życia to lekko nawala bo śnieg leży, ale w domyśle mamy trawę, bazie i piękne kwiaty). Dziękuje każdemu kto postępuje właśnie z miłością i życzliwością. Bo dziś przekonałam się, że w wielu ludzi jakby diabeł wstępował przy zdobywaniu produktów do konsumpcji. Są opryskliwi, niecierpliwi, niegrzeczni… Chyba nie o to chodzi w tym okresie…

Każdemu z Was życzę przyjaciół tak kochających jak Jezus z Nazaretu, życzliwości wokół, czasu do refleksji i zadumy, radosnej i rodzinnej atmosfery i dużo zdrowia. Dziękuję za to, że ze mną jesteście.

Wesołego Alleluja!

Pisankablog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s