Szalony dzień

Dziś wykonałam tysiące czynności. Plany miałam przebogate, a wykonałam jeszcze więcej niż w planie. A zapowiadało się nieciekawie. W nocy obudził mnie koszmarny ból. Było całkiem ciemno więc zakładam, że przed trzecią w nocy. Do rana już nie spałam tylko kręciłam się w kółko i szukałam pozycji w jakiej da się zdrzemnąć. Nie znalazłam takiej. Zajączki obudziły się przed szóstą więc już nie było szans na dalsze próby. Zadzwoniłam zaraz z rana do przychodni, ale pani doktor nie było, postanowiłam więc zaczekać na rozwój wypadków. Na szczęście ból po lekach zelżał i mogłam przystąpić do bieganie po urzędach.

W ZUS obsługiwała mnie pani będącą kwintesencją kompetencji i życzliwości. Żeby mnie tak zawsze obsługiwano :)) Nie tylko złożyłam wniosek o pozostanie w OFE, pani mi go zweryfikowała, ale także zaproponowała szereg udogodnień w tym założenie konta w serwisie internetowym aby na bieżąco śledzić co dzieje się z moimi wirtualnymi pieniędzmi. Dostałam login i informację, że możliwość zmiany hasła przyjdzie emailem. Na marginesie wypróbowałam ten system i mi się spodobało.

W kolejnych urzędach spotykałam równie kompetentne co miłe urzędniczki. Aż chciało się żyć. Poza tym zebrałam plon własnej życzliwości do drugiego człowieka, który akurat dziś mi się odwdzięczył i zaoszczędził mi godzinę czasu, którą mogłam poświęcić na wspomożenie akcji zdobywanie kontraktu przez OREW. Humor poprawił mi się jeszcze bardziej :)) Dobrze jest być dobrym dla innych także ze zwykłego egoizmu!

Dzień obfitował w różne dobre zdarzenia, ból już się nie pojawił w takim natężeniu. Czego chcieć więcej 😀 Wszystkim moim czytelnikom życzę dobrej nocy:

P.S. Zapomniałam dodać, że pewien znajomy ostatnio mnie rozpieszcza obdarzając wartościowymi komplementami oraz usługami informatycznymi na najwyższym poziomie. Aż chce się żyć :)) Co prawda zielona fala pewnie się niebawem skończy, ale mam zamiar się nią cieszyć jak najdłużej!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s