Blog Roku 2013 – podziękowania

Dziś o 12.00 głosowanie dobiegnie końca. Jest jeszcze szansa, że utrzymamy się w pierwszej 20-tce (po podliczeniu północnym blog jest na miejscu 17.) w swojej kategorii. To olbrzymi sukces! Nigdy nie spodziewałam się, że od obcych osób otrzymam tak wiele dowodów uznania, sympatii i poparcia. Hmmm właściwie nie ja a blog :))

Szczególne podziękowania należą się Kneziowi i Kneziowisku, przyjaciołom z Mdagaskaru, Malinie, portalowi http://www.HaloCieszyn.pl i wszystkim tym którzy zażarcie reklamowali, linkowali i nakłaniali do głosowania. Ale najbardziej głównym aktorom czyli głosującym.

Bardzo Wam wszystkim dziękuję.

Dziękuję: Kneziowi, Malince, Marchevce, Talce, Jo, Dudiemu, Wachmistrzowi, Miśce, Tetrykowi, Piotrowi i Leszkowi, Tatulowi za linki i reklamy umieszczone na swoich blogach.

Dziękuję Jaskółce, Tani, Jongleur’owi, Spokojnemu, Cheronei, Bryzie, Elizie, Mżawce, Wiedźmie, Yuce, Majce, Vulpianowi, Bezetce, Time, Madagaskarczykom, Kocicy, Mani i wszystkim tym, którzy głosowali, ale nie ujawnili się :))

Dziękuję moim przyjaciołom, którzy zaangażowali się w promowanie bloga – szczególnie Kasi.

Dziękuję także Marzateli, Bagiennemu i Vitoos’owi za całokształt :))

Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam. Jeśli tak się stało to pamiętajcie, że ja naprawdę dziękuję każdemu z całego serca.

Jeśli w mojej notce nie widać odpowiedniego żaru to dlatego, że wczoraj otrzymałam dwie dramatyczne informacje, które bardzo mnie zraniły (chodzi o tragiczną śmierć i poważną chorobę moich pacjentów).

Ale niezależnie do tego, że jestem po prostu smutna, jestem też przepełniona wdzięcznością za tyle dobra, które mnie spotkało. Dziękuję, że tyle osób uznało blog za warty propagowania i wydania pieniędzy na sms.

Dla mnie Konkurs Blog Roku zakończył się ogromnym sukcesem. Otrzymałam więcej niż 51 głosów, przeczytałam, że blog jest potrzebny, wiele osób uznało, że jest wart promowania. Mam nadzieję, że sukces zostanie z nami i nowi goście będą jeszcze napływać i zostawać z nami żeby dyskutować o trudnych problemach społecznych a także żeby zachwycać się moim Cieszynem.

Dziękuję!!!

P.S. Po finale: miejsce 18 i 81 sms’ów. Bardzo, bardzo wszystkim dziękuję!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s