Blog roku 2013 – głosowanie

Nadszedł dzień kiedy ponownie wracam do konkursu na Blog Roku 2013. Dziś do godziny 12.00 można było zgłaszać blogi w 10 kategoriach. Mój startuje w kategorii „Polityka, publicystyka i społeczeństwo”. Będzie rywalizował z 75 innymi blogami o znalezienie się w 10 blogów, na które oddano najwięcej głosów w mojej kategorii. Z tych 10 blogów Jarosław Kuźniar wybierze blog, który zwycięży w kategorii „Polityka, publicystyka i społeczeństwo” oraz trzy, które zostaną nominowane do otrzymania tytułu Blog Roku 2013. Spośród 30 blogów, kapituła konkursu wybierze jeden, który wygra.

Oprócz tego w badaniach ankietowych i narzędzi analitycznych zostanie wyłonionych 20 blogów, które cieszą się największa popularnością w sieci, mają najwięcej wzmianek na polskojęzycznych stronach, najwięcej polubień w portalach społecznościowych itp. Z pośród nich kapituła konkursu wybierze Bloga Blogerów.

Dla mnie najważniejszym celem do osiągnięcia jest rozpropagowanie problematyki społecznej szeroko w sieci. Mam wrażenie, że przyczynić się do tego może zajęcie jak najwyższej pozycji w rankingach czytanego przez Was właśnie bloga.

Aby dostać się do grupy blogów ocenionych przez jurora trzeba zdobyć jak najwięcej głosów w głosowaniu sms’owym. To tak jakbyście zapłacili jednorazowo za możliwość czytania „Okiem obserwatora” kwotę 1,23 zł (z VAT). Jeśli uważacie, że warto zapraszam do głosowania. W tym celu należy wysłać sms’a o treści: E00010 na numer 7122 (na początku jest duża litera E jak Ewa). Głosować można z Polski i zagranicy jednak tylko z polskich sieci komórkowych czyli Orange, Plus, T-Mobile, Play, Sferia i Cyfrowy Polsat. W treści sms’a musi znajdować się tylko kod bloga bez dodatkowych znaków. Dochód z sms’ów zostanie przekazany Fundacji Gajusz, która pomaga osieroconym dzieciom.

Jeśli ktoś nie chce lub nie może zagłosować, ale uważa, że warto promować tematykę bloga w sieci, bardzo pomoże przekazując informację o istnieniu bloga dalej w świat. To samo dotyczy mieszkańców Cieszyna i okolic – to doskonała okazja żeby wypromować nasz region. A jest co promować – mam nadzieję, że choć trochę pokazałam to w notkach o Cieszynie. Bo Cieszyn to niezwykłe, urokliwe i magiczne miasto.

Dziękuję wszystkim za dotychczasowe wsparcie i każde słowo w komentarzu 🙂 Ze swojej strony dodam, że będę głosowała na blog Maliny „W malinach„, która wystartowała w kategorii „Pasje i zainteresowania”. Jej kod TO: F00003. O jej blogu napiszę osobną notkę wkrótce. Poza tym chętnych zachęcam do pobuszowania w blogach zgłoszonych do konkursu. Można tam znaleźć niezwykłe perełki :)) Zapraszam na stronę konkursu Blog Roku 2013


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s