Jestem bloxerką

Wczoraj dostałam bardzo ładnie brzmiącą propozycję, przejścia na inną platformę blogową i przeniesienia całego blogu „Okiem Obserwatora”. Odbieram tę propozycję jako komplement. Rozumiem, że moje blogowanie zostało ocenione jako potencjalnie przyciągające uwagę. Doceniam to. Zrobiło mi się przyjemnie jak kotu po wylizaniu (nielegalnym) śmietanki 🙂

Ale jestem bloxerką do głębi. Stworzyłam tu swój pierwszy blog gdy było 183 (chyba) tysięcy blogów. Teraz jest ich 2 razy tyle. Uczyłam się blogowania i netykiety. Wiele przeżyłam podczas pisania. Poznałam sympatycznych ludzi, Przeprowadziłam wiele bardzo interesujących rozmów. To jest moje miejsce. Czuję się związana z bloxem, w zasadzie niczego mi nie brakuje (poza drobiazgami), o które się staram.

Moją popularność zawdzięczam głównie Administratorom bloxa, którzy wielokrotnie dostrzegli mój tekst i go wypromowali. Dzięki tej platformie jestem tu gdzie jestem jeśli chodzi o rozpoznawalność (markę: Missjonash). Nie wyobrażam sobie teraz zwinięcia manatków i wykorzystywania owoców pracy m. in. tutejszych Administratorów na innej platformie.

Jestem bloxerką i zostaję 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s