Rozgrywka dzieckiem

Miarka się przebrała. Ktoś powinien natychmiast pomóc Angelice Zuber, bo to co się dzieje wokół niej od wielu lat woła o pomstę. Porwania, wyszarpywanie sobie dziecka przed kamerami, ucieczki z domu, spektakularne i medialne zabieranie jej do domu dziecka i zatrzymywanie ojca, niedopuszczanie do niej lekarza prowadzącego, zwlekanie z zabraniem do szpitala. Nie będę oceniać kto jest dobrym rodzicem, a kto złym. Wiem jedno: to co wyprawiają oboje rodzice to jest jeden wielki skandal. Obrzucanie się błotem publicznie, manipulowanie tą 11 letnią dziewczynką wywołuje u mnie odruchy wymiotne. Pani Samusionek i pan Zuber mają gdzieś swoje dziecko. Chcą postawić na swoim.

Mamy wywiady przez kamerami, kolejne odcinki w pudelkach i pomponikach, łzy i groźby na wizji. Mamy wreszcie informacje o rozpaczliwych listach Angeliki do Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka, do prezydenta Bronisława Komorowskiego. Media nawet dorwały list, w którym grozi samobójstwem w razie powrotu do matki.

A cała Polska się przygląda… Może jest wiele takich spraw, w których urzędnicy nie powinni się wtrącać, ale tego konfliktu rodzice sami nie rozwiążą. Nie ma woli działania dla dobra dziecka, jest chęć żeby WYGRAĆ. Od tygodni słyszę, ze sprawą ktoś się zajmie, zgłaszają się mediatorzy. A dramat trwa. Jaką ona będzie miała psychikę?

Powtarzam niedobrze mi się robi…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s