Notka porządkowa

Od wczoraj wyczyniam cudności na blogu i Czytelnikom należą się wyjaśnienia. Miałam w planach założenie kolejnego bloga o Cieszynie (nawet go faktycznie założyłam). Ale wczoraj jeden z mądrych i dobrych duchów tego miejsca zapytał po co mnożę blogi. No faktycznie: po co? Doszłam do wniosku, że skoro Missjonash jest jedna to i blog będzie jeden. Wyjątkiem zostanie Missjonash w kuchni. Niech sobie tkwi w sieci w spokoju. I tak nie mam już czasu pisać o gotowaniu. Ale obiecałam, że niczego nie usunę. Słowo się rzekło.

Natomiast reszta mojej działaności zostanie już na jednym blogu. Wobec powyższego zmniejszyłam ilość kategorii. Zostały: Cieszyn (tu będzie wszystko o Cieszyniei w ogóle polityce lokalnej), Missjonash, administracja i zasady (tu będzie wszystko o zasadach, netykiecie, blogu jako takim i o mnie), Polityka (tu będzie wszystko o szeroko rozumianej polityce polskiej i zagranicznej) i Społeczeństwo (kwestie społeczne, problemy ludzkie, nawiązania do socjologii itp.).

Przypominam też, że chętnie napiszę tekst na zamówienie o jakimś problemie społecznym czy dotyczącym uzależnień jeśli tylko znajdzie się zapotrzebowanie, a ja będę się na tym znała. Mój adres email jest w bocznej szpalcie. Przy okazji: jeśli ktoś umie mi doradzić jak zrobić, aby ten adres był linkiem do skrzynki pocztowej to będę bardzo wdzięczna za podpowiedź.

Na koniec bardzo, bardzo dziękuję wszystkim za to, że Okiem obserwatora ożyło i pojawiły się dawno tu nie widziane długie dyskusje. Dziękuję też wszystkim dyskutantom za formę i wyraźne nastawienie pokojowe. Jest mi bardzo miło Was tu gościć. Jeśli nie odpowiadam na każdy komentarz to oznacza, że z różnych przyczyn nie mogę. Bardzo przepraszam.

Uściski dla wszystkich. A co!

P.S.

Kolejne podziękowania dla Administratora http://www.gazeta.pl. Nieustannie zaskakuje mnie umieszczaniem moich wpisów na stronie gazety. Czuję się doceniona i dowartościowana :)) Wczoraj notka „Wątpliwości” była przez kilka godzin udostępniona wśród innych zajawek i linków. Jeszcze raz dziękuję!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s