Czego, k..wa, nie rozumiecie???

No przelało mi się i jestem w stanie furii. Oto wyczytałam dziś w dwóch portalach informację, że na cmentarzu w Trębaczewie odbywają się uroczystości pogrzebowe czworga dzieci, które zabrała Warta. Obok informacja, że rodzina prosiła o prywatny charakter uroczystości, a jeszcze obok „zobacz zdjęcia”. Zdjęć nie obejrzałam, bo nie chcę płakać nad czterema trumnami. Na dodatek tekst o tej prośbie rodziny jest w zajawce, bo artykułu nie czytałam i nie mam zamiaru.

I wiecie co?  Pierwszy raz w życiu miałam ochotę życzyć tym obrzydliwym hienom, aby spotkało ich to samo, jakaś olbrzymia tragedia, a potem żeby ich hieni koledzy robili zdjęcia i jeszcze zapytali co teraz czują. Zatrzymałam się. Nie potrafię nikomu tego życzyć. Ale od dziś bojkotuję także wp.pl i interię.pl. Nie wiem co teraz mam czytać.

Nie sposób wyobrazić sobie tragedii tej rodziny. Jak bardzo trzeba być zbydlęconym, aby dla oglądalności i czytalności robić taki fotoreportaż wbrew wyraźnej prośbie niesamowicie skrzywdzonych ludzi. Gdybym spotkała tego fotografa splunęłabym mu na buty. Choć generalnie jestem osobą dobrze wychowaną.

***

A rodzinie życzę aby czas zaleczył rany i żeby mieli siłę żyć dalej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s