Szkodnik

… albo szkodniki zagnieździły się w części blogsfery, w której i ja się obracam. Cheronea dorobiła się hatera* (jednego albo nawet całej grupy). Ja stawiam, że to jedna i ta sama osoba. Ten ktoś podpadł mi mocno z dwóch powodów:

– obraża autora bloga, na którym gości odnosząc się do jego wyglądu, zupełnie pomijając treść notki i względy merytoryczne. Robi to świadomie, celowo i jest wyjątkowo podły. Mam przeczucie, że to raczej kobieta, ale nie przesądzam. Myślę, że to ta sama osoba, bo już w trzech odsłonach użyła identycznych fraz i określeń.

– podpisuje się w taki sposób, aby zasugerować, że jest innym znanym blogerem. Raz jako „lighter.blog”, innym razem jako „ja bobik”.

Mam dziwne przeczucie, że ten ktoś / te ktosie są zadrosne o sukcesy Cheronei na liiil oraz o jej popularność. Wydaje mi się też, że mają jakiś związek z osobą, które na krótki czas przejęła adres bloga Cheronei. Raz ten hater podpisał się takim samym nickiem jak tamten ktoś, kto podszywał się pod Cheroneę.

W mojej części blogsfery sytuacje nagonki na blogera miały już miejsce: została poważnie zaatakowana Malinka oraz Romskey. Bardzo bym chciała aby to się skończyło, ale odnoszę wrażenie, że blogi to często pole niekończącej się bitwy.

Na wypadek gdyby ktoś chciał się mścić za ten tekst informuję uczciwie: wiem, że jestem brzydka jak noc listopadowa i mam to gdzieś 😛

 

* hater – nienawistnik, nienawidzący…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s